klic

Obchodní a dodací podmínky

Vážení zákazníci, většina knih je umístěna v externím skladu. Knihy Vám můžeme okamžitě vydat pouze po jejich objednání.

Objednané knihy zasíláme prostřednictvím kurýra GLS. 90% zásilek je doručeno do druhého dne. Knihy si můžete vyzvednout i osobně na prodejně.

  • Dobírka 120 Kč
  • Převod na účet 80 Kč
  • Zásilka na Slovensko: 180 Kč

V případě zahraniční objednávky řešíme poštovní poplatky individuálně.

Všechny nabízené knihy jsou antikvární a téměř každá je lehce opotřebená. Pokud je stav knihy vaší prioritou, neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější popis stavu knihy s fotografiemi. Všechny fotografie či skeny knih jsou přímo z naší prodejny a vypovídají o stavu prodávané knihy.

O prodávané knize vždy svědčí v první řadě fotografie/sken, až v řadě druhé popisek. Popisky jsou generovány automaticky dle roku vydání a nemusí vždy přesně odpovídat nabízené knize. Při neshodách nás prosím kontaktujte. Prostor pro chyby vyhrazen.

Daňový doklad přikládáme na vyžádání - tuto možnost zvolte v objednávce.

Reklamace vyřizujeme bez zdržení na základě platných norem, konkrétně: Zákon 634/1992 Sb. ze dne 16. prosince 1992 o ochraně spotřebitele Občanský zákoník oddíl čtvrtý - zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě. Pokud jste s obdrženým zbožím nespokojeni, zašlete nám ho, prosím, zpět na naši adresu a kontaktujte nás.

V případě nepřevzetí zásilky příjemcem si prodejce vyhrazuje právo žádat o dodatečné náklady na přepravu, případně proplacení již zrealizovaných přepravních nákladů.

 

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte nám napsat.

Děkujeme, že jste si vybrali náš e-shop.