klic

Obchodní a dodací podmínky

Vážení zákazníci, většina knih je umístěna v externím skladu. Knihy Vám můžeme okamžitě vydat pouze po jejich objednání.

Objednané knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako balík do ruky či doporučenou listovní zásilku na dobírku, nebo po převodu částky na náš účet jako doporučenou listovní zásilku/balík/balík Do Ruky. Knihy si můžete vyzvednout i osobně na prodejně.

  • Dobírka 120 Kč
  • Převod na účet 80 Kč

V případě zahraniční objednávky řešíme poštovní poplatky individuálně. Pošta zpravidla doručuje balíky do druhého dne po odeslání.

Všechny nabízené knihy jsou antikvární a téměř každá je lehce opotřebená. Pokud je stav knihy vaší prioritou, neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější popis stavu knihy s fotografiemi. Všechny fotografie či skeny knih jsou přímo z naší prodejny a vypovídají o stavu prodávané knihy.

O prodávané knize vždy svědčí v první řadě fotografie/sken, až v řadě druhé popisek. Popisky jsou generovány automaticky dle roku vydání a nemusí vždy přesně odpovídat nabízené knize.

Daňový doklad přikládáme na vyžádání - tuto možnost zvolte v objednávce.

Reklamace vyřizujeme bez zdržení na základě platných norem, konkrétně: Zákon 634/1992 Sb. ze dne 16. prosince 1992 o ochraně spotřebitele Občanský zákoník oddíl čtvrtý - zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě. Pokud jste s obdrženým zbožím nespokojeni, zašlete nám ho, prosím, zpět na naši adresu a kontaktujte nás.

V internetové nabídce nejsou všechny knihy, které nabízíme v kamenné prodejně. Pokud jste nenašli hledaný titul, kontaktujte nás, rádi se pokusíme váš požadavek splnit.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte nám napsat.

Děkujeme, že jste si vybrali náš e-shop.